TC ELECTRONIC BG250-112 baskytarové tranzistorové kombo
Kód:
bh-m-1427
EAN:
250112
Výrobce:
Tc Electronic
Prodej ukončen
Pro tuto položku, nejsou žádné množstevní slevy.
  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: TC ELECTRONIC BG250-112 baskytarové tranzistorové kombo
Technické údaje • Baskytarové kombo • Výkon: 250 W • Reproduktory: 1x 12" • Ovládání: Bass, Middle, Treble, 2x TonePrint, Master • Technologie TonePrint pracující se 6 efekty • Zabudovaná ladička • Funkce Mute • Přepnutelná vstupní citlivost • Aux-In • SLuchátkový výstup • XLR DI výstup • Vstup pro footswitch • USB rozhraní • Rozměry: 458 x 375 x 540 mm • Váha: 16 kg Parametry Výkon: 250 W Repro: 1x 12 " Limiter: Ne Kompresor: Ne Výstup pro externí reprobox: Ne DI výstup: Ano Efektová smyčka: Ne Sluchátkový výstup: Ano MP3/linkový vstup: Ano Baskytarové zesilovače TC Electronic jsou všechny postaveny na velmi jednoduchém konceptu – nabídnout baskytaristovi kompaktní zařízení s minimální váhou, které dokáže vytvořit mohutný všestranný zvuk a bude na něj kdykoli spolehnutí. Můžete si být jisti, že to 100% platí i pro tento model. BG250 obsahuje zesilovač, který Vám nabídne výkon 250 Wattů a bez problémů si poradí se 4-, 5- i 6strunnými baskytarami, osazen je jeden 12palcový reproduktor. Jeho tónové možnosti jsou prakticky nekonečné, protože využívá technologie TCE Bass TonePrint, díky které do něj snadno nahrajete nové zvukové presety. Ty jsou zadarmo a dostupné online. Samotný aparát je velmi jednoduchý. Na přední straně se nachází pouze vstup pro Vás nástroj s přepínatelnou citlivostí, 3pásmový ekvalizér a ovladač hlasitosti. Tyto základní ovladače doplňuje ještě potenciometr TonePrint, kterým ovládáte nastavení parametrů, které souvisí s použitým TonePrint presetem, například intenzitu efektu. Na konec je tu spínač Mute pro tiché ladění a LED diody ladičky. Na zadní straně zesilovače naleznete vstup pro footswitch, Speakon výstup po připojení reproboxu, Aux-In pro připojení CD nebo mp3 přehrávačů, sluchátkový výstup a XLR DI výstup. Nechybí tu ani USB konektor pro připojení k počítači a využití funkce TonePrint.
Alternativní zboží
RB4 2017 - Basové kombo
Detailní popis produktu basové kombo * výkon: 165W RMS * reproduktor: 1x15“ + vypínatelná horna * vstupy: 1x High (aktivní basa) & 1x Normal (pasivní basa) s konektory Jack * ovladače: Gain (zisk na vstupu) & Volume (celková hlasitost) ...
RB4 2017 - Basové kombo
Výrobce:Laney
Kód:bh-m-1402
Externí sklad - dodání 4 - 12 dní
Kombo baskytarové Ampeg RB-108
Kombo baskytarové Ampeg RB-108
Výrobce:Ampeg
Kód:bh-m-1417
Markbass MB58R CMD 102 P 2 x 10'' basové kombo
MARKBASS MB58R CMD 102 P Hledáte perfektního parťáka pro domácí cvičení, hraní ve zkušebně i koncerty v menších prostorách? Pak si vyberte baskytarové kombo MARKBASS. Jeho výkon je 300 W. Určitě vás příjemně ...