Ibanez IBZ10BV2 basové kombo
Ibanez
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání
Chci být informován:
Na Váš e-mail:
Kód:
bh-m-1429
Výrobce:
Skladová dostupnost:
Ihned k dodání
Pro tuto položku, nejsou žádné množstevní slevy.
  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Ibanez IBZ10BV2 basové kombo
Kombo pro baskytary. vhodné pro cvičení. Výkon 10W, 3-pásm.eq., 1 x repro 6,5', vstup nástrojový, Aux, sluch.výstup
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
LANEY RB3 2017 - Basové kombo
Detailní popis produktu basové kombo * výkon: 65W RMS * reproduktor: 1x12“ + horna * vstup: 1x Jack * ovladače: Gain (zisk na vstupu) & Volume (celková hlasitost) * ekvalizer : 3-pásmový s laditelnou frekvencí pro středy, ovladače: basy, ...
LANEY RB3 2017 - Basové kombo
Výrobce:Laney
Kód:bh-m-1406
Externí sklad - dodání 4 - 12 dní
Peavey TNT 115 BW basové kombo výprodej!! Made in USA !
kombo, baskytarové: TNT 115BW, 200 watt DDT compressor, chorus, 7 pásmový EQ, PRO/Post Gain, Bright, Contour, 15" BW super structure, crossover, Made in USA    !!!!!
akce výprodej
Výrobce:Peavey
Kód:tnt115bw
Ihned k dodání
HARLEY BENTON HB 20 B basové kombo
Kompaltmí basové kombo, 20 watt, 8" reproduktor,nástrojový vstup input, gain, intrgrovaný compressor s LED indikátorem, 3-band equalizer (bass, středy, výšky), volume hlasitost, aux-vstup pro CD/MP3, rozměry: 380mm×340mm×175mm Výstup pro ...