TC ELECTRONIC BG250-208 baskytarové tranzistorové kombo
Kód:
bh-m-1432
Výrobce:
Tc Electronic
Prodej ukončen
Pro tuto položku, nejsou žádné množstevní slevy.
  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: TC ELECTRONIC BG250-208 baskytarové tranzistorové kombo
Technické údaje • Baskytarové kombo • Výkon: 250 W • Reproduktory: 2x 8" • Ovládání: Bass, Middle, Treble, 2x TonePrint, Master • Technologie TonePrint pracující se 6 efekty • Zabudovaná ladička • Funkce Mute • Přepnutelná vstupní citlivost • Speakon výstup pro připojení reproboxu • Aux-In • SLuchátkový výstup • XLR DI výstup • Vstup pro footswitch • USB rozhraní • Rozměry: 292 x 320 x 465 mm • Váha: 11,8 kg Parametry Výkon: 250 W Repro: 2x 8 " Limiter: Ne Kompresor: Ne Výstup pro externí reprobox: Ano DI výstup: Ano Efektová smyčka: Ne Sluchátkový výstup: Ano MP3/linkový vstup: Ano Baskytarové zesilovače TC Electronic jsou všechny postaveny na velmi jednoduchém konceptu – nabídnout baskytaristovi kompaktní zařízení s minimální váhou, které dokáže vytvořit mohutný všestranný zvuk a bude na něj kdykoli spolehnutí. Můžete si být jisti, že to 100% platí i pro tento model. BG250 obsahuje zesilovač, který Vám nabídne výkon 250 Wattů a bez problémů si poradí se 4-, 5- i 6strunnými baskytarami, osazen je jeden 12palcový reproduktor. Jeho tónové možnosti jsou prakticky nekonečné, protože využívá technologie TCE Bass TonePrint, díky které do něj snadno nahrajete nové zvukové presety. Ty jsou zadarmo a dostupné online. Samotný aparát je velmi jednoduchý. Na přední straně se nachází pouze vstup pro Vás nástroj s přepínatelnou citlivostí, 3pásmový ekvalizér a ovladač hlasitosti. Tyto základní ovladače doplňuje ještě potenciometr TonePrint, kterým ovládáte nastavení parametrů, které souvisí s použitým TonePrint presetem, například intenzitu efektu. Na konec je tu spínač Mute pro tiché ladění a LED diody ladičky. Na zadní straně zesilovače naleznete vstup pro footswitch, Speakon výstup po připojení reproboxu, Aux-In pro připojení CD nebo mp3 přehrávačů, sluchátkový výstup a XLR DI výstup. Nechybí tu ani USB konektor pro připojení k počítači a využití funkce TonePrint.
Alternativní zboží
Markbass MB58R Mini CMD 121 P 1 x 12´´ basové kombo
Výrobce:Markbass
Kód:mb58rmini
Externí sklad - dodání 4 - 12 dní
Markbass CMB 121 Black Line
Markbass CMB 121 Black Line
Výrobce:Markbass
Kód:cmb121bl
HARTKE B 300 basové kombo
● výkon: 30W ● reproduktor: 1 x 10" basový, papírová membrána ● 2 x vstup ● 3-pásmový equalizer ● efektová smyčka ● linkový výstup ● sluchátkový výstup ● dvoupolohový box Výkon30 W ...