BehringerB 1500 D-PRO
Behringer
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání
Chci být informován:
Na Váš e-mail:
Kód:
bh-m-2855
Výrobce:
Skladová dostupnost:
Externí sklad - dodání 4 - 12 dní
Pro tuto položku, nejsou žádné množstevní slevy.
  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: BehringerB 1500 D-PRO
EUROLIVE® B1500D-PRO aktivní subwoofer, RMS 1000W 6 OhmůEUROLIVE® B1500D-PRO aktivní subwoofer, RMS 1000W 6 Ohmů, 15" reproduktor s dlouhou výchylkou, 35Hz-150Hz, max. SPL 126dB (1m), vestavěný crossover, přepínač fáze, high-cut filter, Bass Boost - zdůraznění nízkých frekvencí, limiter, zesilovač Class-D se spínaným zdrojem, tepelná ochrana.
Alternativní zboží
the box Pyrit 112 Sub A
Aktivní vysoce výkonný subwoofer Vybaveno: 12" reproduktory se 4" kmitací cívkou Výkon: 500 W RMS, 2000 W Špičkový Špičkový SPL: 126 dB Frekvenční rozsah: 45 - 150 Hz Stereo XLR / Jack kombinovaný vstup a XLR / Jack Combo Line ...
the box Pyrit 112 Sub A
Výrobce:The Box
Kód:bh-m-2859
Electro-Voice EVIVA18SP-EU
Profesionální aktivní subwoofer, reproduktor 18", maximální výkon 1000W, max. SPL 132dB, frekvenční rozsah 38Hz - 200Hz, vhodný pro doplnění reprosoustav řady Eviva. Materiál 15mm překližka. Hnízdo se závitem ...
Electro-Voice EVIVA18SP-EU
Výrobce:Electro Voice
Kód:eviva18sp
DB Technologies SUB 05 D
dBTechnologies_SUB_05_D dB Technologies SUB 12 D subbas, aktivní, 400W, 12" reproduktor, frekvenční rozsah 40 - 150 Hz, max SPL 127 dB, digitální stereo vyhybka, hmotnost 24.8 kg. DB TECHNOLOGIES SUB 05 D dB Technologies jsou firmou, která je ...