IBANEZ SR305E-RBM basová kytara
Ibanez
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání
Chci být informován:
Na Váš e-mail:
Kód:
bh-m-305er
Výrobce:
Skladová dostupnost:
Externí sklad - dodání 4 - 12 dní
Pro tuto položku, nejsou žádné množstevní slevy.
  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: IBANEZ SR305E-RBM basová kytara
Tělo této baskytary je vyrobeno z mahagonu a je k němu přišroubovaný krk tvořený pěti kusy javorového a palisandrového dřeva. Krk je osazen palisandrovým hmatníkem, na kterém najdeme 24 pražců velikosti jumbo. Rádius krku měří 305 mm. Rozměr menzury odpovídá číslu 864 mm, šířka nultého pražce se zastavila na 45 mm.
Parametry
  • Barva výrobce: Root Beer Metallic
  • Barva: Hnědá
  • Povrchová úprava: Mat
  • Typ: Modern Bass
  • Tělo: Mahagon
  • Top: N/A
  • Hmatník: Palisandr
  • Krk: Javor/Palisandr
  • Elektronika: Aktivní
  • Počet strun: 5
  • Menzura: 864 mm
  • Profil krku: Výrobce neuvádí
  • Rádius: 12 "
  • Počet pražců: 24
  • Šířka nultého pražce: 45 mm