Electro Voice ELX 200-10P Aktivní reprobox
Electro Voice
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání
Chci být informován:
Na Váš e-mail:
Kód:
elx20010p
Výrobce:
Skladová dostupnost:
Ihned k dodání
Pro tuto položku, nejsou žádné množstevní slevy.
  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Electro Voice ELX 200-10P Aktivní reprobox
Uvnitř odolné konstrukce se ukrývá 10“ basový a 1“ výškový reproduktor, které spolu se zesilovačem třídy D vytvoří maximální výkon až 1200 W. ELX200-10P také disponuje QuicSmartDSP jednotkou a bezdrátovým připojením Bluetooth. Zadní panel dále nabízí dva kombinované vstupy, RCA vstup a XLR výstup pro připojení dalšího reproduktoru. Bednu můžete umístit na reproduktorový stojan, nebo využít zkoseného tvaru pro pódiový monitor. Dvojice madel vám zajistí pohodlný transport mezi produkcemi.
Parametry
  • Typ: Dvoupásmový
  • Výkon RMS: 1200 W
  • Max. SPL: 130 dB
  • Basový reproduktor: 10 "
  • Výškový reproduktor: 1 "
  • Frekvenční rozsah: 59 Hz - 18 kHz
  • Vstupy: 2x Kombi XLR/TRS, 2x RCA
  • Výstupy: XLR
  • Hnízdo 36 mm: Ano
  • Šířka: 330 mm
  • Výška: 531 mm
  • Hloubka: 319 mm
  • Hmotnost: 13,5 kg
Alternativní zboží
JBL EON712 aktivní dvoupásmový reprobox
Výrobce:JBL
Kód:bh-m-2782
Externí sklad - dodání 4 - 12 dní
Electro-Voice ZLX-8P-G2-EU
Profesionální dvoupásmová aktivní (třída "D") reprosoustava, 8" basový reproduktor, 1,4" titanový výškový reproduktor, patentovaná konstrukce s posunutou rovinou horny vzhledem ke středobasovému reproduktoru pro optimální sfázování ...
Electro-Voice ZLX-8P-G2-EU
Výrobce:Electro Voice
Kód:zlx8pg2
Electro-Voice ZLX-15P-G2-EU
Profesionální dvoupásmová aktivní (třída "D") reprosoustava, 15" basový reproduktor, 1,4" titanový výškový reproduktor, patentovaná konstrukce s posunutou rovinou horny vzhledem ke středobasovému reproduktoru pro optimální sfázování ...