Electro-Voice ELX200-12SP-EU aktivní subwoofer s DSP
Electro Voice
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání
Chci být informován:
Na Váš e-mail:
Kód:
elx20012sp
Výrobce:
Skladová dostupnost:
Externí sklad - dodání 4 - 12 dní
Pro tuto položku, nejsou žádné množstevní slevy.
  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Electro-Voice ELX200-12SP-EU aktivní subwoofer s DSP
Tělo subwoofer tvoří robustní 15mm dřevěná konstrukce, která vydrží i náročnější tranpsorty mezi produkcemi. Horní část potom nabízí otvor pro dystanční tyč na výškový reprobox.
Parametry
  • Výkon: 1200 W
  • Repro: 12 "
  • Frekvenční rozsah: 49 Hz - 135 Hz
  • Vstupy: 2 Kombi XLR/TRS
  • Výstupy: 2x XLR
  • Hnízdo 36 mm: Ano
  • Šířka: 445 mm
  • Výška: 397 mm
  • Hloubka: 457 mm
  • Hmotnost: 19,1 kg
Alternativní zboží
the box Pyrit 112 Sub A
Aktivní vysoce výkonný subwoofer Vybaveno: 12" reproduktory se 4" kmitací cívkou Výkon: 500 W RMS, 2000 W Špičkový Špičkový SPL: 126 dB Frekvenční rozsah: 45 - 150 Hz Stereo XLR / Jack kombinovaný vstup a XLR / Jack Combo Line ...
the box Pyrit 112 Sub A
Výrobce:The Box
Kód:bh-m-2859
Aktivní subwoofer Yamaha DXS 12 MK2
Aktivní subwoofer Yamaha DXS 12 MK2 je velmi výkonný a kompaktní box s Class-D zesilovačem. Je osazen 12" basovým Band Pass reproduktorem a nabízí výkon 1020 W. Přináší neuvěřitelnou sílu a jasný, čistý a výrazný basový zvuk. Je ...