Povlak na westernovou kytaru Virus VGB1200W
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání
Chci být informován:
Na Váš e-mail:
Kód:
vgb1200w
Výrobce:
Skladová dostupnost:
Externí sklad - dodání 4 - 12 dní
Pro tuto položku, nejsou žádné množstevní slevy.
  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Povlak na westernovou kytaru Virus VGB1200W
Virus VGB1200W je povlak na akustickou (westernovou) kytaru. Nabízí voděodolný materiál 600D a atraktivní černý design s červenými prvky. Polstrování 12 mm nabízí skvělou ochranu vašeho nástroje před poškozením. Povlak je vybaven masivními 10 mm zipy a dvěma vnějšími kapsami na příslušenství. Větší kapsa má rozměry 350 x 270 mm, menší na krku povlaku má rozměry 350 x 120 mm. K přenášení nástroje v povlaku můžete využít dvě velká ucha nebo jej můžete nosit jako batoh na zádech. K vyšší bezpečnosti uloženého nástroje slouží také masivní podložka pod krk. Na spodu povlaku je velká gumová podložka zabraňující jeho odření, která je navíc vybavena protiskluzovými hroty, takže povlak nespadne, když jej postavíte a opřete například o zeď.
Specifikace Virus VGB1200W
  • Odolný materiál 600D
  • Atraktivní design s červenými prvky
  • Vnější kapsa na příslušenství 350 x 270 mm
  • Horní vnější kapsa: 350 x 120 mm
  • Velké ucho: 2x
  • Ramenní popruhy
  • Polstrování 12 mm
  • Zipy: 10 mm
  • Vnitřní rozměry: 1070 x 410 x 130 mm
  • Vnější rozměry: 1090 x 440 x 150 mm
  • Hmotnost: 1,42 kg
  • Černý
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
ICB 101
povlak pro klasickou kytaru, polstrování 3mm, dvojitý řemen
ICB 101
Výrobce:Ibanez
Kód:bh-m-178
Ihned k dodání
M80MC pouzdro
pevné pouzdro, pro M80M
M80MC pouzdro
Výrobce:Ibanez
Kód:bh-m-912
IGB 621P
Povlak pro elektrickou kytaru - Powerpad Gigbag, 25mm pevného polstrování se zesílenými boky, Smart Pocket - kapsička pro SmartPhone nebo MP3, vyjímatelná samostatná taška pro příslušenství