Electro-Voice ZLX-15P-G2-EU
Electro Voice
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání
Chci být informován:
Na Váš e-mail:
Kód:
zlx15pg2
Výrobce:
Skladová dostupnost:
Externí sklad - dodání 4 - 12 dní
Pro tuto položku, nejsou žádné množstevní slevy.
  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Electro-Voice ZLX-15P-G2-EU
Profesionální dvoupásmová aktivní (třída "D") reprosoustava, 15" basový reproduktor, 1,4" titanový výškový reproduktor, patentovaná konstrukce s posunutou rovinou horny vzhledem ke středobasovému reproduktoru pro optimální sfázování měničů, DSP procesor nové generace s barevným displayem, nyní vybavený mimo jiné např. Delay linkou, Duckerem či Feedback eliminátorem. Stereo Bluetooth streaming je samozřejmostí
Frekvenční rozsah 42Hz - 20kHz (-10dB), max. SPL 129dB, výkon 1000W peak, materiál tvrzený plast, hnízdo pro stativ, možno použít jako pódiový monitor (dva režimy zkosení: monitor/kickback), možnost zavěšení (ZLX-G2-BRKT není součástí), tři ergonomické úchyty, hmotnost 16,78kg.
Systém aktivní
Výkon RMS (THD 1%) 250 W
Reproduktor basový 15"
Reproduktor výškový 1,4"
Kmitočtový rozsah (-10dB) od 42 Hz
Kmitočtový rozsah (-10db) do 20 kHz
Počet vstupů 4
Max. SPL 129 dB
DSP procesor ANO
FIR filter NE
Bluetooth streaming ANO
Link out XLR
Použítí jako pódiový odposlech ANO
Rozměry VxŠxH 697,6 x 422,8 x 383,1 mm
Hmotnost netto 16,78 kg
Alternativní zboží
Reprobox aktivní SQ-15MH
Nástupce oblíbené série s ještě lepším zvukem a vyšším výkonem!Aktivní dvoupásmový plastový reprobox s výkonným Bi-Amp zesilovačem třídy class-D o výkonu až 500 W. Vestavěný přehrávač MP3 podporuje přehrávání formátů MP3, ...
Reprobox aktivní SQ-15MH
Výrobce:RH Sound
Kód:sq15mh
Electro Voice ELX 200-10P Aktivní reprobox
Výrobce:Electro Voice
Kód:elx20010p
Ihned k dodání
RH Sound PP-0315AUS-BT aktivní reprobox
Aktivní dvoupásmový plastový reprobox s MP3 přehrávačem z USB, SD, a přehráváním MP3 přes Bluetooth. Osazený je 15" basovým a 1,75" titanovým výškovým reproduktorem. Přední strana reproboxu je chráněná kovovou ochrannou ...