Electro-Voice ZLX-15P-G2-EU
Electro Voice
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání
Chci být informován:
Na Váš e-mail:
Kód:
zlx15pg2
Výrobce:
Skladová dostupnost:
Externí sklad - dodání 4 - 12 dní
Pro tuto položku, nejsou žádné množstevní slevy.
  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Electro-Voice ZLX-15P-G2-EU
Profesionální dvoupásmová aktivní (třída "D") reprosoustava, 15" basový reproduktor, 1,4" titanový výškový reproduktor, patentovaná konstrukce s posunutou rovinou horny vzhledem ke středobasovému reproduktoru pro optimální sfázování měničů, DSP procesor nové generace s barevným displayem, nyní vybavený mimo jiné např. Delay linkou, Duckerem či Feedback eliminátorem. Stereo Bluetooth streaming je samozřejmostí
Frekvenční rozsah 42Hz - 20kHz (-10dB), max. SPL 129dB, výkon 1000W peak, materiál tvrzený plast, hnízdo pro stativ, možno použít jako pódiový monitor (dva režimy zkosení: monitor/kickback), možnost zavěšení (ZLX-G2-BRKT není součástí), tři ergonomické úchyty, hmotnost 16,78kg.
Systém aktivní
Výkon RMS (THD 1%) 250 W
Reproduktor basový 15"
Reproduktor výškový 1,4"
Kmitočtový rozsah (-10dB) od 42 Hz
Kmitočtový rozsah (-10db) do 20 kHz
Počet vstupů 4
Max. SPL 129 dB
DSP procesor ANO
FIR filter NE
Bluetooth streaming ANO
Link out XLR
Použítí jako pódiový odposlech ANO
Rozměry VxŠxH 697,6 x 422,8 x 383,1 mm
Hmotnost netto 16,78 kg
Alternativní zboží
Electro-Voice EVERSE8-EU Aktivní bateriový reprobox
Profesionální dvoupásmová bateriová reprosoustava, max. výkon 400W, max. doba provozu až 12 hodin. 8" palcový basový reproduktor, 1" výškový reproduktor, frekvenční rozsah 50Hz-20kHz (-10dB), max. SPL 121dB. Tři vstupy (2x kombo XLR/TRS + ...
Výrobce:Electro Voice
Kód:everse8
Ihned k dodání
Soundking KV15AD Aktivní reprobox
Soundking KV15AD Aktivní reprobox   Aktivní reprobox s bi amp zesilovačem a výkonem 400W. Reprobox je zasazen v pevné a odolné dřevěné konstrukci vyrobené z překližky o tloušťce 15mm. Kromě toho je reprobox osazen dvojicí reproduktorů, ...
Výrobce:Soundking
Kód:kv15ad
Ihned k dodání
Aktivní reprobox PP-0310AUS-BT RH Sound
Aktivní dvoupásmový plastový reprobox s MP3 přehrávačem z USB, SD, a přehráváním MP3 přes Bluetooth. Osazený je 10" basovým a 1" titanovým výškovým reproduktorem. Přední strana reproboxu je chráněná kovovou ochrannou mřížkou. ...