Ibanez IBZ10GV2 kytarové kombo
Ibanez
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání
Chci být informován:
Na Váš e-mail:
Kód:
bh-m-667
Výrobce:
Skladová dostupnost:
Ihned k dodání
Pro tuto položku, nejsou žádné množstevní slevy.
  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Ibanez IBZ10GV2 kytarové kombo
Kombo pro elektrické kytary, vhodné pro cvičení. Výkon 10W, 3-pásm.aktiv.eq., reproduktor 1x 6,5". 2 kanály čistý/zkreslený (overdrive), Přepínatelný nožním ovladačem (footswitch). Výstup na sluchátka, CD vstu
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
LANEY LX 120 R TWIN
.● kytarové kombo ● výkon: 120W ● čistý a zkreslený kanál ● funkce XTS pro metalové zkreslení ● nezávislý equalizer pro každý kanál: basy, středy a výšky ● reproduktor: Celestion 2x 12“ ● vstup pro CD ● výstup pro ...