Electro Voice EKX-12P-EU Aktivní reprobox
Electro Voice
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání
Chci být informován:
Na Váš e-mail:
Kód:
EKX-12P-EU
Výrobce:
Pro tuto položku, nejsou žádné množstevní slevy.
  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Electro Voice EKX-12P-EU Aktivní reprobox
Profesionální dvoupásmová aktivní reprosoustava, zesilovač třídy "D" , 12" basový reproduktor, 1" titanový výškový reproduktor, dva vstupy s nezávislým nastavením úrovně, kombo konektory Neutrik, frekvenční rozsah 50Hz - 20kHz, max. SPL 132dB, MAX výkon 1500W, materiál vyztužená překližka se speciálním lakem, hnízdo pro stativ, možno použít jako pódiový monitor (zkosení) nebo zavěsit (8x M10).
ystém aktivní
Výkon RMS (THD 1%) 750 W
Reproduktor basový 12"
Reproduktor výškový 1"
Frekvenční rozsah (-10dB) od 50 Hz
Frekvenční rozsah (-10dB) do 20 kHz
Počet vstupů 3 2x XLR, RCA
Max. SPL 132 dB
DSP procesor ANO
FIR filter NE
Link OUT 1 XLR
Dělící kmitočet 1,7 kHz
Použítí jako pódiový odposlech ANO
Závěsné body (rigging) ANO
Rozměry VxŠxH 607 x 375 x 356 mm
Hmotnost netto 18,8 kg
Alternativní zboží
Electro Voice ELX 200-10P Aktivní reprobox
Výrobce:Electro Voice
Kód:elx20010p
Ihned k dodání
JBL EON710 aktivní dvoupásmový reprobox
Výrobce:JBL
Kód:bh-m-2783
Externí sklad - dodání 4 - 12 dní
Fun Generation PL 110 A aktivní box
  Aktivní 2-pásmový reproduktor Vybaveno: 10" reproduktorem a 1" kompresním měničem Výkon: 320 W Špičkový / 60 W (RMS) Maximální hladina akustického tlaku: 109 dB Frekvenční rozsah: 80 - 18 000 Hz 2-pásmový ...